עושים מסיבה בגינה? כדאי לכם לראות את הפריטים הבאים

עושים מסיבה בגינה? כדאי לכם לראות את הפריטים הבאים

אמנם אנחנו רק מסיימים את החור, ובמקומות רבים בארץ עדיין יורד גשם מפעם לפעם, אך מתחילים כבר לראות שמיים בהירים במקומות רבים. וזה הזמן שמתחיל להיות נעים יותר בשעות הצהריים וכדאי לצאת לשמש הנעימה. אצל אנשים רבים, הבילוי האמיתי הוא מחוץ לבית. מסיבות ואירועים הופכים למקסימים ומרגשים במיוחד כשהם נעשים בחוץ.

האפשרות להתהלך במקום פתוח, בין אם ביער טבעי או בגינה פתוחה, יוצרים אירוע שהאווירה בו משמחת במיוחד. עם זאת, באירוע בחוץ יש מספר דברים שכדי להתחשב בהם שלא צריך כשעורכים מסיבה בפנים. האור בחוץ יכול להיות הפכפך, עם עננים שמסתירים את השמש, או שהמסיבה מתארכת גם לאחר השקיעה. בנוסף, בניגוד לבית, שבו יש מקומות רבים לשבת בהם, בחוץ כדאי לחשוב על פתרונות יצירתיים כדי להושיב אורחים רבים בגילאים שונים – כאלו שלא נצפה מהם שישבו דווקא על הרצפה, אפילו אם היא מכוסה דשא. וכמובן, כשנגיש אוכל – כי איך אפשר בלי? – נרצה שיהיו לנו דרכים נוחות להגיש אותו כך שכולם יוכלו להתכבד ולהנות, גם בחוץ.

בדף הזה תמצאו מספר פתרונות מרוכזים לכל אחד מהנושאים הבאים: פתרונות לישיבה בחוץ, פתרונות תאורה בחוץ ופתרונות להגשת אוכל – כולם, אנחנו מבטיחים, יהפכו את המסיבה שלכם להצלחה.

פתרונות ישיבה

פתרונות תאורה

פתרונות הגשת אוכל

ישיבה בחוץ

למרות שילדים קטנים וצעירים לא ממש חושבים על היכן ישבו, ולא אכפת להם לשבת על דשא או על שמיכות שנפרוש להם – אורחים מעט מבוגרים יותר יעדיפו תמיד לשבת בכיסא נעים ונוח. למזלינו, כיום לא צריך לקנות כיסאות פלסטיק זולים ומתפרקים כדי לחסוך – אפשר להזמין מאתרי האינטרנט הגדולים (בין אם איביי או אמאזון) כיסאות יציבים ונוחים כדי שכו-לם יהנו.

בעמוד הזה אפשר למצוא שלל כיסאות מקסימים לגינה – ב-35 אחוזי הנחה

כיסאות ישיבה נפלאים לאירוח בחוץ (וגם בפנים) תמצאו בעמוד הזה

אם אתם רוצים לפנק במיוחד ולהדגיש את הכיף של מסיבה בגינה, תוכלו למתוח כמה ערסלים, שיהפכו מהר מאוד לפינת הישיבה המגניבה שכולם רוצים לשבת בה.

אפשר למצוא ערסל שכיבה מושלם ב30 אחוזי הנחה בעמוד הזה

תוכלו למצוא ערסל ישיבה מפנק ב-20 אחוזי הנחה

תאורת חוץ

למרות שאירועים לאור ירח מלא הם כיפיים ורומנטיים, כשאנחנו מתכננים להיות בחוץ למשך מספר שעות ורוצים להמשיך להנות, חשוב לסדר תאורה מתאימה ונעימה. היום, פתרונות ההארה הם רבים ויכולים לתת אור בעל אופי שונה. מומלץ לבחור בתאורה שונה בהתאם לאופי של המסיבה. בזכות המחירים הזולים, זה קל מתמיד.

רשת אורות לפריסה בחוץ בשלל צבעים. אפשר למצוא ב-33 אחוזי הנחה כאן

אורות נתלים מהתקרה – פתרון מקסים לתאורה חגיגית ב-59 אחוזי הנחה (!) בעמוד הזה

שרשרת פנסים צבעונית לכל חגיגה. בעמוד הזה תמצאו ב-51% הנחה

הגשת אוכל

מה זו מסיבה בלי אוכל? אם אנו חוגגים יום הולדת, למשל, סביר להניח שנגיש לא רק עוגה אלא מספר מאכלים ומשקאות. לכן, כדאי להציב ברחבי המתחם שבו אנו חוגגים שולחנות נוחים למאכלים שיאפשרו הגשה נוחה לאורחים. מומלץ גם להשקיע בכלי הגשה ובצדניות. היום, אפשר למצוא ערכות מיוחדות ברשת. למקרים שבהם נערוך את החגיגה במקום מרוחק בטבע, חשוב להצטייד בגנרטור שיתן לנו חשמל לכל המסיבה.


שולחנות עם סל נשיאה בתחתית אפשר למצוא בעמוד הזה. עכשיו ב47% הנחה

גנרטור מופעל ידנית נוח ומושלם לנשיאה. החל מ-37% הנחה, בעמוד הזה

כתוב/כתבי תגובה