מוצפים באירועים? 5 סוגי יומנים שיעשו את החיים שלכם נוחים

מוצפים באירועים? 5 סוגי יומנים שיעשו את החיים שלכם נוחים

אם אתם אוהבים לתכנן דברים מראש הפוסט הזה בשבילכם.

כיום, נרה שכדי להתנהל ולתפקד בעולם, צריך שיהיה לנו לוח זמנים צמוד, שיעזור לנו לעקוב אחרי כל ההתחייבויות שלנו והדברים שאנחנו רוצים לעשות. החל מאירועים משפחתיים, לביקורים במכון כושר, לפגישות ופשוט לזמן לנחת ולטיולים – הכל כדאי לקבוע מראש. והיכן נקבע את כל המידע הזה אם לא ביומן.

אך, קביעה ביומן היא רק ההתחלה, ויכולה לפעמים להיות בעייתית. מי אומר לנו שאכן נסתבכל ביומן בזמן כדי לראות את האירוע שמחכה לנו? האם כדאי לנו להצטייד ביומן גדול, שמכיל הרבה מידע, או ביומן קטן, שקל לקחת איתנו לכל מקום? ואולי בכלל כדאי להיעזר בלוח שנה גדול או חודשי, שאפשר לתלות על המקרר או על הדלת, או על כל מקום שבוודאות נסתכל?

בעמוד הזה נציע 5 רעיונות ליומנים וארגוניות שיכולים להתאים לכם. נציג את היתרונות והחסרונות של כל אחד. ובעיקר, ננסה לעשות סדר. כן – סדר. כזה שאנחנו יודעים שאתם רוצים ויכולים להשיג, ומאמינים שעד סוף הקריאה גם תשיגו.

אלו סוגי היומנים שנציג בכתבה:

  1. יומן אישי/ יומי
  2. לבית ולמשפחה
  3. לכספים ותקציב
  4. לבריאות, כושר ותזונה
  5. לפרויקטים ועבודה

כבר מהכותרות תוכלו לראות שאנחנ ו ממליצים להפריד בין מספר יומנים בשביל סדר מירבי. בואו נראה מה מתחיל לכל אחד.

יומן אישי ויומי

הסוג הראשון הוא היומן המקובל והפופולרי ביותר. זהו יומן אחד בשביל כל התכנונים היומיים שלכם, בדגש על התכניות היומיות. אנשים רבים משתמשים ביומן האישי שלהם בשביל כל דבר, החל מעבודה ותחומים אחרים של חייהם, שזה בהחלט דבר חיובי. זה מוודא שלא יהיו לכם יומנים רבים מדי פזורים בכל מקום, שיובילו לבלגאן מוחלט. למרות זאת, אנשים אחרים ממלאים את יומן העבודה שלהם במהירות רבה, וזקוקים לעוד מקום כדי לכתוב. אז זו הנקודה שבה יומן אישי הופך לשימושי.

יומנים אישיים החל מ-18 שקלים אפשר למצוא בעמוד הזה

יומן לענייני בית ומשפחה

אם אתם מעדיפים להשתמש ביומנים וארגוניות שונים, יכול להיות שתצטרכו אחד לתכנונים בענייני בית ומשפחה. יומן כזה טוב כדי לעקוב אחר תורים לרופא ולקופות חולים, לקביעת תאריכים חשובים בשביל הילדים, לקביעת ימי יציאות עם בן או בת הזוג, ואפילו כדי לתכנן ארוחות. כשחיי הבית מלאים ועמוסים, אפשר למלא בקלות יומן לענייני בית.

מגוון של יומנים לתכנון חיי הבית בהנחות של עד 50% אחוזים נמצאים בעמוד הזה

יומן לכספים ותקציב

בשביל מי שעובדים על חיסכון בכסף עבור משהו גדול, ניסיון לחסוך בשביל דירה, או פשוט כדי לשלוט טוב יותר בכספים שלהם – זה יומן מצוין שטוב שיהיה. הנה כמה דברים שאולי כדאי שתרצו לעקוב אחרים בתוך יומן כספים ותקציב:

כסף נכנס ויוצא

חשבונות וחובות

חסכונות בשביל מטרות ספציפיות

חסכונות כלליים

בניית תיק ההשקעות שלכם

הקצאת תקציב

יומנים לניהול תקציב הם דרך טובה לחזור ולבדוק את מצבכם. 50% הנחה בעמוד הזה

יומן לבריאות וכושר

אם חשוב לכם הכושר שלכם, יתכן וכדאי לכם להקצות יומן ייעדוי בשבילו. אם יש לכם מטרות מוגדרות בתחום הכושר שתרצו להשיג, בין אם זה משקל מסוין, או להפחית כמות מוגדרת של קילוגרמים או מספר קילומטרים שתרצו לרוץ עד תאריך מסוים וכדומה, יומן כושר הוא מצרך שימושי ביותר. תולו לעקוב בו אחר הדיאטה שלכם, שקילות שביצעתם, תרגילי כושר שאתם מבצעים בתאריכים מסוימים, או פשוט עבור סקירת הבריאות הכללית שלכם.

יומני כושר יומיים ושבועיים – החל מ-5 שקלים בעמוד הזה

יומן פרויקטים ועבודה

אם אתם מנהלי פרויקטים בעבודה או שיש לכם עסק משלכם, אולי תזדקקו ליומן עבור הדברים השונים שאתם מנהלים. ארגונית גדולה תאפשר לכם להיות במעקב אחר הפרויקטים שנמצאים על הפרק, לנהל מספרי טלפון וכתובות, ולהכיל את מקבץ הרעיונות הרלוונטיים לפרויקט במקום אחד. באותו זמן תוכלו לנהל מעקב התקדמות ולראות כיצד אתם מתקרבים ליעדים שלכם. יומנים מאפשרים לכם להחזיק הכל במקום אחד, כך שלא יהיו לכם קבצי מחשב, קבלות ומחברות פזורים בצורה מבלבלת.

אפשר לבחור בין מספר רב של יומני עבודה בעמוד הזה, ב-19 אחוזי הנחה

כתוב/כתבי תגובה