האם כדאי להזמין שמלות ערב מהאינטרנט

האם כדאי להזמין שמלות ערב מהאינטרנט

בכל פעם שאתן יוצאות לאירוע חגיגי, החל ממסיבת יום הולדת ועד לנשף סיום, יש בגד אחד שתמיד מצליח ליצור רושם מדהים – שמלת ערב יפה ואלגנטית. במשך שנים נמנעו נשים בישראל לקנות שמלות ערב לעצמן בגלל המחירים הגבוהים והסרבול שבהחזרת השמלה לתיקונים הכרחיים והמתנה לקבלתה בחזרה.

כיום בעולם ההזמנה ברשת, שמלות ערב זמינות יותר מאי פעם וכל אחת יכולה לקנות לעצמה כמה וכמה שמלות להתהדר בהן וללבוש באירועים שונים. ראי כאן איזו שמלה כדאי ללבוש לאיזה אירוע. אם את מתלבטת האם להזמין בגדים ברשת, ואולי עדיין חושבת על שמלה כדבר בלתי מושג, הכנו עבורך מדריך מקוצר ליתרונות שבהזמנת שמלות ערב דווקא דרך האינטרנט.

מחיר

עיצוב

קשר עם המוכר

ביקורות

הוספנו בתחתית העמוד קישורים לאתרים שבהם ניתן להזמין שמלות ערב יפהפיות בעברית ובממשק נוח שמציע תשלומים, פטור ממכס ועוד ועוד.

מחיר

כשמזמינים שמלה באינטרנט, הדבר הראשון שבולט לעין מייד הוא ההבדל במחירים בין מבחר השמלות הרב שבאתר האינטרנט לבין השמלות בחנויות שבארץ. ההבדלים יכולים להגיע בקלות למאות שקלים לשמלה אחת. איך זה יתכן?

המחיר על שמלות בארץ כולל בתוכו גם את מחיר היבוא, אם היא שמלה מחו"ל, את עלות השכירות שהחנות לוקחת על הצגת השמלה, את המשכורות לעובדים ועוד שלל עלויות שנלוות למוצר האחד ומייקרות אותו מאוד. כשאנחנו מזמינים ישירות מהמוכר באינטרנט המחיר שנשלם הוא המחיר המקומי, ללא כל אותן עלויות נסתרות, ולרוב הסכום יהיה נמוך בהרבה מכל מה שההכרנו.

כך ניתן למצוא למשל עמוד שלם ובו שמלות מתחת ל-80 דולר, ובמרבית המקרים ללא דמי משלוח.

עיצוב

זוכרים את המבחר העצום שדיברנו עליו? בזכות חנויות אינטרנט שמקשרות בינינו לבין יצרני שמלות ערב מכל העולם, אנחנו יכולים לראות את האופנה האחרונה ממקומות שמתמחים בעיצוב שמלות, מהמזרח הרחוק ועד לארצות הברית.

מכיוון שהמוכרים שמציגים ברשת הם לרוב לא חנויות ענק, אלא תופרים עצמאיים שמתמחים בשמלות, המבחר שהם יציעו יכלול גם עיצובים שונים עבור אותן שמלות – עם אפשרויות שונות לבחור גזרה, חיתוך וצבע משתנים. כך שבפועל תוכלו להרכיב בעצמכן שמלה לפי הטעם האישי שלכן, ולא להסתפק בדוגמות הספורות שמוצעות בחנויות.

קשר עם המוכר

אנשים שעדיין לא התנסו בהזמנת ביגוד באינטרנט חוששים לפעמים מהעובדה שהם לא רואים את הבגד, כפי שהתרגלו עד כה. מה שהם מגלים כשהם מתחילים להזמין הוא – שמוכרים רבים מספקים את מלוא הפרטים אודות המוצר: החל מחומרים שמהם עשוי הבגד, דרך המידות המדויקות שלו – בשמלות יכלל אורך השובל, היקף החזה, רוחב הכתפיים וכל המפרט, על מנת שתוכלו להתרשם ולבקש מהם תיקונים!

כן, מוכרים ברשת יודעים שאם עצרתם להתבונן בבגד שהם מייצרים, אתם מעוניינים שהוא יתאים למידה שלכם – ולכן הם רוצים לשלוח לכם אותו תפור למידתכם. הקשר עם המוכר מספק לכל קונה קשר עם מתפרה מומחית ללא כל עלות נוספת!

אנו ממליצים להיעזר במחשבון המרת מידות לפני הזמנה.

ביקורות על המוכר ועל המוצר

נוסף על מנגנון הביטחון שנותן לנו הקשר עם המוכר, הקלקה על שמו של המוכר יפנה אותנו לדף העסק שלו, ושם נוכל לראות את הביקורות עליו ועל המוצרים שהוא מספק. באינטרנט, הדבר הכי חשוב הוא המוניטין של עסק בשביל שהוא יצליח.

שימו לב לבדוק את אחוז שביעות הרצון הממוצע מן המוכר, שמופיע בצמוד לשם שלו, שמראה עד כמה לקוחות נהנהו מן הקשר איתו, מרמת השירות, מקלות ההזמנה וכמובן, מן הבגד עצמו. אנחנו ממליצים לרכוש ממוכרים שאחוז התגובות החיוביות שלהם גבוה מ-96%.

מאיפה מזמינים?

איביי בעברית

אלי אקספרס בעברית

לקריאה נוספת:

מזמינים חבילה מחו"ל? כל מה שאתם צריכים לדעת על תשלום מכס (ואיך לעקוף אותו)

כתוב/כתבי תגובה