כך תתכננו בילוי רומנטי לחג האהבה

כך תתכננו בילוי רומנטי לחג האהבה

בניגוד לחגים הדתיים שסוחפים את חיי היום יום שלנו ועוברים כמו שבאו, יש כמה חגים אזרחיים שחשוב להיערך אליהם בהתאם. אחד הימים החשובים ביותר בלוח המועדים של כל אדם הוא יום חגיגת הקשר הזוגי שלנו, הלוא הוא חג האהבה – או בשמו המוכר עוד יותר "ולנטיינ'ס דיי".

יום ולנטיין הקדוש, שנחגג בכל שנה ב-14 בפברואר, מעורר התרגשות אצל כל אחד שנמצא בזוגיות, בין אם היא טרייה או ותיקה. זוגות שיוצאים רק מספר שבועות וזוגות שנשואים עשרות שנים מוזמנים לנצל את היום האחד בשנה הזה כדי לחגוג ביחד – פשוט את העובדה שיש להם אהבה בחיים. אנחנו חושבים שזו הזדמנות מעולה לחגיגה, ועל כן אספנו בשבילכם את הרעיונות המוצלחים ביותר עבור היום האחד בשנה שבו אתם חוגגים את היותכם חלק משניים. בתחתית העמוד תמצאו קישורים לרעיונות נוספים (גם למוצרים) שמושלמים עבור חג האהבה.

הזמינו מראש

יום חג האהבה מגיע אלינו בתקופה האחת בשנה שנדמה שיש הפוגה בשאר החגים, ולפעמים, לא נעים להגיד, אנחנו נתפסים לא מוכנים. כדאי לחשוב כבר חודש מראש מה אותם דברים שהייתם רוצים לעשות או לתת באותו יום. הזמינו את המקום במסעדה שתמיד רציתם לשבת בה כבר מעכשיו – לעולם לא תדעו כמה אנשים כבר חשבו על כך והזמינו בדיוק לאותו תאריך. עכשיו זו גם ההזדמנות המושלמת להזמין מחו"ל מתנות שוות שאתם יודעים שבני הזוג תמיד. אתרים אלקטרוניי כמו איביי מעניקים מחירים מעולים, אך ההזמנה לוקחת מספר שבועות כדי להגיע, ולכן מומלץ לקנות מוקדם ככל האפשר כדי להציג את המתנה המושלמת ביום האמת.

שברו שגרה עם משהו צבעוני

מכיוון שזה יום מיוחד, כדאי לבלוט בשטח עם מתנה שהיא מיוחדת ובעלת צבע. לא סתם קוראים לשגרה "אפורה". קנו פרחים בצבעים והניחו אותם בהפתעה באגרטל, או שהשקיעו וקנו בלונים צבעוניים, אפילו אלו השמאלציים עם הלבבות, ותנו להם להתנוסס בבית ולקבל את פני האהוב והאהובה בהפתעה כשהם מגיעים. רעיון רומנטי נוסף הוא דייט לאור שקיעה, והמהדרין מוסיפים גם בים להשלמת התמונה הצבעונית הקסומה.

נצלו את היום כדי לומר 'תודה'

אז מה עושים כשמגיע יום החג? יצאתם לבילוי במקום שתמיד רציתם, אתם מתרווחים ונהנים מהשקיעה, או מהאוכל, או מהסרט. מה שיתן לחג האהבה הזה את המטרה שלו הוא משהו שאומר לבת או לבן הזוג תודה. דרך טובה לעשות זאת היא באמצעות מתנה שמתאימה להם ושלא הזדמן לנו להעניק להם, כמו שרשרת מעוצבת לבנות הזוג, או שעון אלגנטי לבן הזוג. אפשר להיער באתרים שמציעים גישה לאיביי בעברית ומפרסמים מוצרים יוקרתיים בהנחות משמעותיות, לפעמים של מעל 50%.

דרך נוספת לעשות זאת היא באמצעות כרטיס ברכה לוולנטיינס שבו תוכלו לכתוב את הדברים שאתם רוצים להגיד. השתדלו לשמור זאת קצר ואישי כך והרבו בדברים שמשותפים לשניכם.

מעל לכל – אנחנו מאחלים לכם שתהנו מזוגיות מאושרת ומיום אהבה שמח!

לקריאה נוספת:

המדריך השלם לרכישת מתנות דרך האינטרנט ליום האהבה 2019

כתוב/כתבי תגובה