תכנון "בייבי שאוור" קליל ומהיר!

תכנון "בייבי שאוור" קליל ומהיר!

התינוק עומד להגיע, אתם מתרגשים, החברים מצפים, המשפחה עוד שנייה מתעלפים – זו הזדמנות מעולה לתעל את כל האנרגיה הזו למסיבת טרום לידה (בשמה הפחות סקסי) או ל"בייבי שאוור" בלועזית.

אני יודעת מה תגידו, שזה חמסה חמסה מלח מים יכול להביא לעין הרע – אבל בינינו, אם מקיפים אתכם רק אנשים שאוהבים אתכם ואת התינוק באמת ובתמים, מאיפה תגיע עין הרע? ובכלל, זו הזדמנות נהדרת להצטייד במתנות לקראת בואו של הקטן (מה שיכול להקל עליכם בהמשך כשהוא יבוא).

טיפים וציוד למסיבה:

תשתפו את הקרובים לכם בתכנון המסיבה! אני בטוחה שהסבתות הנרגשות יעופו על ההזדמנות להרעיף אהבה על הנכד שעוד לא הגיח לאוויר העולם. תחשבו אם מתאים לכם אווירה בייתית או לחגוג במסעדה שתוכלו לקשט בבלונים וורודים או כחולים (אמנם אנחנו במאה ה-21, אבל אולי תעלימו עין באופן חד פעמי לטובת האורחים המבולבלים?). הנה דוגמא לבלונים מתוקים ומרגשים כאלו.

תחשבו על הפתעה קטנה לאורחים! בכל זאת מדובר באנשים שאוהבים אתכם ואת התינוק הקטן שעוד לא נולד, ומגיע גם להם איזה פינוק קטן. דוגמא נהדרת למתנה היא קופסת פלסטיק בצורת בקבוק ממולאת בממתקים! זול, קשור לנושא שלשמו התכנסתם ומתוק עד אין קץ.

במידה ותחליטו לערוך את המסיבה בבית, תקלו על עצמכם ותיעזרו בחד פעמי. בכל זאת, אוטוטו לידה ואף אחד מכם לא צריך לשבור את הגב ליד הכיור בקרצוף בתום המסיבה.

בקיצור, כבר הבנתם שבייבי שאוור זו הזדמנות להתרגש ביחד עם אהוביכם ולהכין קרקע מלאת אהבה לתינוק שבדרך.

כתוב/כתבי תגובה