ארגון מסיבת יום הולדת ב5 שלבים קלים!

ארגון מסיבת יום הולדת ב5 שלבים קלים!

תרו-תרועה תרו-תרועה, יום הולדת הנה בא! הוא מגיע כל שנה, באותו תאריך, ואיכשהו אנחנו תמיד מופתעים! אנחנו כאן כדי לוודא שתהיה לכם את המסיבה של החלומות, בקלי קלות.

שלב 1 – להחליט על קונספט

לכל מסיבה טובה יש קונספט טוב! בין אם מדובר בשילוב צבעים שאתם מאד מחוברים אליו (למשל, כחול וכסוף) או בנושא שבא לכם שסביבו תהיה המסיבה (למשל, הארי פוטר), עליכם לחשוב כיצד הייתם רוצים שהמסיבה תיראה.

שלב 2 – קניית אקססוריז מתאימים

אי אפשר בלי קצת שופינג. בין אם אתם חסידי קניות באינטרנט במזגן או מאלו שאוהבים לראות את העגלה מתמלאת בחנות, הגיע הזמן להצטייד. הכינו רשימה בהתאם לקונספט שחשבתם עליו. על הרשימה לכלול דברים שנחוצים על מנת לארגן את אווירת המסיבה שאתם רוצים – למשל, מפה בצבע שבחרתם, כוסות חד פעמיות יפות, צלחות וסכו"ם מיוחד. לא לשכוח לקנות צלחות קטנות לעוגה! יש משהו מופלא בשולחן תואם והוא בהחלט יכול לתרום לאווירת המסיבה שאתם מכוונים אליה. זה הזמן להכין רשימה מאורגנת של כיבוד, שתייה ועוגה (בלי לשכוח לקנות לעצמכם נרות לעוגה, כן?).

שלב 3 – לחשוב על הפעלה

למקרה שבחרתם קונספט ייחודי, זה זמן מצוין להוציא אותו לאוויר העולם! גם במידה והקונספט שלכם מתמקד בעיצוב ובאווירה ולא במשהו אינטראקטיבי, תמיד טוב לחשוב על הפעלה למקרה שהשיחה לא תזרום והאווירה לא תתרומם. בגילאים צעירים יותר יכול להיות מדובר בחבילה עוברת עם משימות מצחיקות, ובגילאים מעט מבוגרים יותר אפשר לארגן חבילת קלפי card against humanity או משחק פנטומימה. כל משחק חברתי שמערב את כולם ישחק לטובתכם במצב הזה. כך תוכלו להגיע לערב עצמו נינוחים בידיעה שגם אם לא תשתמשו בה, יש לכם הפעלה מתחת לשרוול להציל את המצב ואת האווירה בכל רגע.

שלב 4 – רשימת מוזמנים

אין ספק, שלב מייגע. האם לערבב את החברים מהעבודה עם החברים מהאוניברסיטה? ומה עם החברים מהילדות? ואילן גר רחוק, האם זה יטריח אותו אם אזמין אותו? אלו שאלות שמטרידות את רוב מתכנני ימי ההולדת בשלב זה של ארגון המסיבה. העצה שלנו – זהו אירוע שמח לחגוג את הגעתכם לעולם, תזמינו את מי שיעשה לכם טוב ושמח בלב! אל תתאכזבו אם אנשים לא יוכלו להגיע, ותשמחו מאד באלו שעושים מאמץ לבוא.

שלב 5 – לבחור אאוטפיט ליום המרגש

אל תגיעו לדקה האחרונה בבחירת הבגד! לא רצוי להגיע למצב שבו האורחים אמורים להגיע כל רגע ולכם שום דבר לא נוח, הכל לוחץ או מוכתם. בכל זאת, השקעתם עד פה! ארגנו את הבגד הנבחר ערב לפני ומקמו אותו במקום שיהיה לכם קל למצוא אותו. אין סיבה שתסבלו במסיבה של עצמכם! תבחרו בבגד שנוח לכם בו, כיוון שתצטרכו להסתובב ולדבר עם באי המסיבה וכדאי שתרגישו גם יפים וגם נינוחים תוך כדי.

כתוב/כתבי תגובה