3 טיפים לאירוע בר המצווה המושלם

3 טיפים לאירוע בר המצווה המושלם

בר מצווה זה זמן מרגש לכל בני המשפחה. מעבר למשמעות הסימבולית של התבגרות ולקיחת אחריות, מדובר במסיבה של פעם בחיים! לכן שווה לתכנן את האירוע כך שישקף את חתן בר המצווה ואתכם בצורה הטובה ביותר. אנחנו כאן כדי לעזור!

תדאגו להקפיד על שיתוף בני המשפחה

אף אחד לא אוהב להישאר מחוץ לתכנון, בטח כשמדובר באירוע כל כך משמעותי. שתפו את כל בני המשפחה הקרובה באירוע הקרוב! שהאחות הקטנה תעזור לבחור את הממתקים, שהאח הגדול יעזור בתרגול הנאום, ובקיצור, שלכולם יהיה חלק. כך תהיה אווירה שיתופית ונעימה ביום עצמו מצד כל המעורבים וגאווה משותפת.

תתנו מקום לחתן בר המצווה המתבגר

זה ידוע שלפעמים קשה להתמודד עם מתבגרים. הם בדיוק מפתחים את זהותם ונלחמים על כל פיסה בה ולכן יכולים להיות עקשנים למדי. עם כל הרצון שלכם כהורים להוביל אירוע מושלם, צריך לזכור שהבן שלכם הוא מרכז האירוע והוא צריך להרגיש בנוח עם כל מה שקורה. תנו לו לכתוב לבדו את הנאום, תנו לו את האחריות של לתרגל את קטעי העלייה לתורה, ובכלל, תנו לו להרגיש שאתם סומכים עליו גם בהקשר של אירוע בר המצווה שלו.

תנשמו אוויר – עם כל המשפחה

לתכנן אירוע יכול להיות דבר מאד מלחיץ. חשוב לקבוע זמני בילוי משותפים ונעימים לכל המשפחה יחד, על מנת להשתחרר מהלחצים שהתכנון מביא איתו. זה הזמן המושלם לקבוע מתנת בר מצווה משפחתית כמו טיסה בבלון פורח או טיול אופניים משפחתי בירקון.

חשוב לזכור, מעל הכל, שאמנם מדובר ביום מרגש וחשוב, אבל שהמשפחה שלכם תישאר תמיד.

כתוב/כתבי תגובה