4 סוגי ציוד בסיסיים שאתם חייבים לשכור לכל אירוע

4 סוגי ציוד בסיסיים שאתם חייבים לשכור לכל אירוע

יש לא מעט דברים שאנחנו שוכרים לאירועים כדי להפוך אותם לטובים ומוצלחים יותר, אבל יש כמה דברים שהם פשוט בסיסיים. חלקם יגיעו בעסקת חבילה עם האולם, אבל אם אתם מפיקים את האירוע בעצמכם, אסור לכם להקל ראש בבחירה בהם!

השכרת שולחנות וכיסאות

מן הסתם, שולחנות וכסאות הם בסיסיים מאוד לכל אירוע – גם אם מדובר על מסיבת ריקודים עד השעות הקטנות. שולחנות וכסאות מגיעים במגוון עצום שמתאים לכל סוג של אירוע, משולחנות קוקטייל דרך שולחנות עגולים סטנדרטים בגדלים שונים ועד מערכות ישיבה אלטרטנטיביות לים ופינות זולה. כדאי להתאים את השלחן לאופי האירוע!

השכרת מפות

מפות ומפיות הן דבר קטן אך משמעותי שצריך לקחת בחשבון. הן צריכות להיות בהתאם לעיצוב הכולל של החלל, בין אם בצבעים, בדוגמאות, בחומרים וכדומה. כמובן, מה שמתאים לברביקיו לכל המשפחה לא מתאים לחתונה מעונבת!

ציוד למטבח

באירועים מסוימים יש קייטרינג או דוכני אוכל, אבל אם אתם אחראים על האוכל אסור לשכוח ציוד למטבח – כמו כריים, כלי הגשה, פלטות וכדומה! חשוב לשמור על קו אחיד בכלים, וכן לוודא שהם נקיים וחסרי פגמים (אף אחד לא רוצה לאכול מכלים מלוכלכים…)

השכרת אמצעי מיזוג

מיזוג הוא קריטי לאירועים, בעיקר במדינה מתעתעת כמו שלנו. אפשר להיתקל ביום שרבי גם באפריל או באוקטובר, ולעתים נמצא את עצמינו גם במבול גם אחרי שחשבנו שהחורף חלף. כמובן, אם אתם עורכים אירוע ביולי-אוגוסט השרביים, אמצעי מיזוג הם מאסט. לכן, יש להצטייד באמצעי מיזוג כמו פטריות או תנורים (לחורף), וכן מערפלי מים, מצננים ומאווררים (לקיץ).

כתוב/כתבי תגובה