איזה שולחנות מתאימים לאירוע שלכם?

איזה שולחנות מתאימים לאירוע שלכם?

כשאנחנו מארגנים אירוע, פעמים רבות אנחנו לא נותנים את הדעת לדברים ה"קטנים" אבל למעשה הם אלו שנותנים את הטון לאירוע, משדרים את האווירה הנכונה ואת האופי הנכון!

כך גם עם פינות ישיבה ובמרכזן השולחנות. לשולחנות תפקיד חשוב במראה האירוע, בדרך בה אנשים ינהלו שיחות, ובאווירה הכללית שתשרור באירוע. אז איך בוחרים שולחנות? המדריך הבא יעזור לכם!

שולחנות עגולים

אופציה מוכרת אחת היא שולחנות עגולים. האופציה הזו מתאימה בעיקר לאירועים רשמיים, ארוחות ערב וחתונות. שולחנות כאלו מאפשרים לקבוצה די גדולה של אנשים לשבת יחד ולשוחח בנוחות שכן כולם רואים את כולם.

שולחנות קוקטייל

שולחנות קוקטייל הם שולחנות גבוהים וקטנים, שמתאימים בעיקר לאזור הבר ובאירועים שלא מערבים ארוחה גדולה – אלא רק נשנושים ושתיה. שולחנות כאלו מתאימים לאירועים קאז'וליים, מעודדים שיחות מינג-לינג ונטוורקינג. אופציה נוספת היא להשתמש בשולחנות אלו בתחילת אירוע רשמי, לפני הארוחה.

שולחנות מלבניים

שולחנות מלבניים הם אופציה נוספת ופופולרית מאוד. הם מתאימים לחתונות וגם לכנסים ואירועים מיוחדים. אין להם ייחודיות מסוימת – הם פשוט רגילים, מתאימים תמיד ויעשו את העבודה.

שולחנות פיקניק

ניתן שכור גם שולחנות פיקניק מעץ, כמו אלו שאפשר למצוא בפארקים השונים. שולחנות כאלו מתאימים לאירועים בחוץ ובטבע, אירועים קאז'ואליים ופשוטים שרוצים לשמור על אווירה פשוטה.

חומרים וגדלים

יש להתייחס גם לחומר ממנו עשוי השולחן – יש הבדל משמעותי בין שולחן פלסטיק, שולחן עץ ושולחן פיקניק. ככל שהאירוע יותר קאז'ואלי, אפשר להשתמש בחומרים "זולים" יותר, בעוד אירועים רשמיים דורשים יחס דומה.

היבט נוסף זה גודל השולחן – כמה אנשים אתם רוצים שישבו מסביב לשולחן? ככל שהשולחן גדול יותר, יש מקום ליותר אנשים והאירוע פחות "אישי", בעוד שולחנות קטנים הם אינטימיים יותר. הכל תלוי במה אתם רוצים לשדר לאורחים.

השכרת שולחנות

תוכלו לשכור שולחנות בכל האתרים המשכירים ציוד לאירועים (הרמוניה, רנטליין, בסטרנט ועוד). וודאו את הגודל מראש, וכן את האיכות ואת רמת הניקיון.

כתוב/כתבי תגובה