מחפשים להשכיר אוהלים לאירוע? על מה צריך להסתכל

מחפשים להשכיר אוהלים לאירוע? על מה צריך להסתכל

אוהלים מוסיפים לאירוע אופי קצת אחר – הם יכולים להיות קלילים וזורמים ולהתאים לאירוע בים, או לחילופין להיות בעלי יוקרתיות מסוימת ולהתאים לחתונות מלאות בסטייל. אוהלים מעולים לאירועים אביביים, שמשלבים גם את ההנאה ממזג האויר שבחוץ וגם אופציה להכנס קצת פנימה.

אלו הדברים שחשוב להסתכל עליהם לפני שמזמינים אוהל לאירוע!

איכות האוהל

חשוב לבחור אוהלים מחברה שמתמחה בתחום ושמציעה אוהלים חזקים עם פרופיל עבה. במידה ומדובר על עונה שעלולה להיות גשומה, האוהלים צריכים להיות אטומים לגשם ולמים. לבסוף, היינו הולכים על אוהלים הקלים ומהירים להתקנה שלא יגרמו לצרות מיותרות.

גודל האוהל

חשבו כמה מוזמנים יש לכם על מנת לקבוע את גודל האוהל. אל תקחו אוהל גדול מדי (כי אז יכול להיווצר מצב שהאירוע ייראה ריק מדי) וכמובן לא קטן מדי, כי אף אחד לא אוהבת להצטופף. העריכו פחות או יותר כמה מוזמנים יגיעו והזמינו את האוהל בהתאם.

סוג האוהל

יש שני סוגי אוהלים שזמינים בשוק -אוהלים המבוססים על מסגרת או כאלו הנתמכים על מוטות. אוהלים הנתמכים במוטות בדרך כלל נראים אסתטיים יותר, זולים יותר, ומהירים יותר להתקנה. מצד שני הם מגיעים עם מוטות מרכזיים בפנים האוהל, וכן המוטות חייבים להיות נטועים באדמה.

אוהלים עם מסגרת ניתן להציב בכל מקום (גם על אספלט), במרכז האוהל לא תמצאו מוטות או מכשולים אחרים וכן הם עמידים מאוד. מצד שני, הם בדרך כלל יקרים יותר ודורשים זמן הרכבה ארוך.

בדקו את התנאים

וודאו מה תנאי ההשכרה – האם הם מתקינים עבורכם את האוהל? האם יהיה איש צוות לאורך האירוע? האם יש דרכים לאבטח את האוהל? מה כוללת חבילת ההשכרה? האם אתם מפרקים לבד את האוהל? איך מחזירים אותו ומתי יש לעשות זאת? מה קורה במזג אוויר בעייתי? כל אלו הן שאלות חשובות שיש לסגור עוד טרם התשלום!

חשוב להסתכל על הסכום, אך גם לא ללכת על החברה הזולה ביותר אם היא נראית לכם מפוקפקת. בסופו של דבר מדובר על טיב האירוע שלכם ועל בטחון המוזמנים שלכם!

כתוב/כתבי תגובה