4 סיבות שאתם צריכים להיעזר במפיק אירועים

4 סיבות שאתם צריכים להיעזר במפיק אירועים

עומדים לפני אירוע גדול? יש סיכוי סביר שהתלבטתם האם להיעזר במפיק אירועים, והאם הוא שווה את התקציב. התשובה היא קצת מורכבת: אם אתם לא בעניין של הפקת אירועים, נלחצים בקלות ולא משהו במשא ומתן – מפיק אירועים הוא בדיוק מה שאתם צריכים. 5 הסיבות הבאות יבהירו למה.

מתעסק בפרטים הקטנים

הפקת אירוע – בעיקר אירוע גדול, כמו חתונה – דורשת הרבה מאוד ארגונים, קטנים כגדולים. מפיק מנוסה ידאג לכך ששום דבר לא יפול מבין הכיסאות, שהאירוע יעבור חלק וללא תקלות, וידאג לכל הפרטים הקטנים ביותר – וכמובן הגדולים – כך שהאירוע שלכם יהיה אירוע מנצח.

היכרות עם ספקים

מפיק אירועים מכיר את כל הספקים הכי טובים, ויש לו רשת של ספקים שהוא מכיר וסומך עליהם, מהבחורה של הפרחים ועד הקייטרינג והדיג'יי. זה חוסך לא מעט עבודה במציאת הספקים, וכן מוריד משהו מהלב – שכן אתם יכולים להיות בטוחים שהספקים יודעים לעשות את העבודה.

משא ומתן עם ספקים

באותה נשימה, כיוון והמפיק מכיר את הספקים, יכול להיות שתצא לכם אחלה של הנחה מזה (שתוכל "לכסות" את עלות המפיק). לחילופין, גם אם בחרתם בספקים שהמפיק לא מכיר, הוא כן מכיר את רזי המקצוע – הוא ידע לעשות את המשא והמתן, להביא לכם את המחירים הטובים ביותר בשוק ולדעת בדיוק כמה אפשר לרדת. לכן, אם אתם לא משהו במשא ומתן – מפיק יכול להיות פיתרון.

זמן ולחץ

אולי הכי חשוב זה הזמן שהמפיק יחסוך לכם, ויותר מזה – הלחץ. לארגן אירוע זה לא דבר פשוט, ואם אתם לא מנוסים בזה, זה עשוי להיות כרוך בהרבה מאוד לחץ ולילות ללא שינה. כשאתם יודעים שיש מישהו שעומד מאחוריכם, דואג לכל הפרטים ויודע היטב מה הוא עושה, זה מוריד הרבה מאוד לחץ וכאבי ראש!

כתוב/כתבי תגובה