6 טיפים להשכרת ציוד הגברה לאירוע

6 טיפים להשכרת ציוד הגברה לאירוע

כמעט כל אירוע זקוק לציוד הגברה ראוי – בין אם מדובר על מסיבה עם מוזיקה חזקה, חתונה ועד אירוע רשמי או כנס שכולל הרצאות. ציוד הגברה טוב משפיע משמעותית על איכות האירוע, ולכן צריך לקחת אותו ברצינות.

6 הטיפים הבאים יעזרו לכם לבחור נכון את ציוד ההגברה שלכם >

קבלו המלצות

כמו תמיד, אחת הדרכים הכי טובות למצוא חברה טובה היא לבקש מחברים, מכרים ומשפחה. הם ימליצו לכם על ספקים שהם מכירים או יגידו לכם להתרחק מכאלו שאכזבו אותם. גם הצצה בביקורות באינטנרט יכולה לעזור.

חשבו איזה ציוד אתם צריכים

ציוד הגברה זה שם די כללי, שכולל בתוכו קטגוריה שלמה של מוצרים. אלו יכולים להיות רמקולים מוגברים שפשוט יגבירו את הסאונד ויאפשרו מוזיקה חזקה (גם כשהמקור שלה הוא מחשב או טלפון סלולרי). ציוד נוסף הוא "מיקסר", שמאפשר שליטה על עוצמת המוזיקה והמיקרופונים. מיקרופונים הם אופציה נוספת לציוד שאולי תזדקקו לו, כמו גם ציוד קריוקי, מערכת דיג'יי, כבלים, רמקולים נוספים ועוד ועוד. כדאי לדעת אילו אופציות יש בשוק ומה מתאים לצרכים של האירוע שלכם (האם ישנן הופעות חיות? סרטוני וידאו?) כדי לקבל החלטה חכמה ומושכלת. כמובן, טוב להתייעץ עם חברות שמשכירות ציוד הגברה.

הכינו את המקום 

דבר נוסף שצריך לחשוב עליו הוא המיקומים של ציוד ההגברה – כדאי למדוד את המקום ולבדוק היכן הכי נכון להציב את הרמקולים ואת ציוד ההגברה. חשוב לבדוק היכן ישנו מקור כוח לחיבור הציוד.

שקלו היעזרות במתקין מקצועי

למרות שאנחנו רוצים לעשות דברים בעצמנו כדי לחסוך קצת כסף, יש דברים שעדיף לא להתעסק איתם. עדיף להיעזר באנשי מקצוע מחברת ההגברה שיתיקנו את הציוד. אחרת, אתם עלולים לגרום נזק לציוד שיעלה לכם ביוקר.

מקום האירוע

לעתים, המקום עצמו מציע לכם להיעזר בשירותי ההגברה, אם במחיר כלול או במחיר נוסף. כדאי לבדוק מה האולם מציע ולבדוק האם זה מתאים לצרכים שלכם. זה יכול לחסוך לכם גם זמן וגם כסף.

הזמינו בזמן

אל תחכו לרגע האחרון; כדאי להזמין את הציוד כמה שיותר מוקדם כך שתהיו בטוחים שהציוד יהיה זמין לכם בתאריך שאתם זקוקים לו. אם תחכו לרגע האחרון, יכול להיות שיהיה לכם קשה למצוא ציוד מתאים ולעתים תצטרכו לשלם יותר!

כתוב/כתבי תגובה