איזה ציוד צריך לאירוע בים?

איזה ציוד צריך לאירוע בים?

אירועים בים הם אירועים פופולריים בישראל בחודשי הקיץ. איזה נוף יפה יותר מנוף הים, ומה מהנה יותר מלטבול במים ולהשתזף על החוף? אבל אירוע בחוף דורש היערכות אחרת מבחינת השכרת ציוד. המאמר הבא יבהיר כל מה שאתם צריכים לשכור לקראת האירוע.

מערכת ישיבה

אחד הדברים החשובים שצריך לקחת בחשבון לקראת אירוע חוף הוא מערכות ישיבה. אירוע בחוף דורש מאיתנו להצטייד במחצלות גדולות, שולחנות קפה נמוכים וכיסאות נמוכים. לחילופין, ניתן ללכת על אירוע יותר רשמי עם כיסאות בר גבוהים, ספות, ספסלים וכריות לבנות.

מיזוג והצללה

חוף ים = שמש, ולכן יש לחשוב גם על מזג האוויר, בעיקר אם זה אירוע במהלך היום ובחודשי הקיץ. חשוב להצטייד בשמשיות גדולות, המגיעות בגדלים, צבעים ודוגמאות שונות. ניתן ללכת גם על "אוהלים", וכן אביזרים למיזוג אוויר, כמו מאווררים, במידה ויש גנרטור או מקור חשמל.

קייטרינג וציוד אוכל

כששוכרים דוכני אוכל או קייטרינג, חשוב להתאים את סוג האוכל לאווירה הקלילה של הים. אם האירוע נערך בערב, אפשר ללכת על על-האש, אבל כמובן אפשר לבחור בדברים קלילים יותר כמו מנות חלביות, פיצות או פירות. כדאי לבחור במאכלים שקל לאכול בסביבה כמו הים, החמה ומלאה בחול.

מתנפחים ואטרקציות

בפן האטרקציות, שווה להוסיף כמה אטרקציות נחמדות שיוסיפו לאווירה. זה יכול להיות מתנפחים לים, וכן דוכני משחק. אפשר להוסיף אפקט ספורטיבי עם מטקות וכדור עף.

רמקולים

אל תשכחו גם את המוזיקה – זה הזמן להשכיר רמקולים חזקים וליצור פלייליסטים קלילים וכייפים ליום בים!

כתוב/כתבי תגובה