4 דברים שצריך לחשוב כאשר בוחרים אולם אירועים

4 דברים שצריך לחשוב כאשר בוחרים אולם אירועים

כאשר אנחנו מתחילים להפיק אירוע – בין אם זו חתונה, בר מצווה או כנס לעבודה – אחד הדברים הראשונים שיש לעשות הוא לשכור אולם. האולם הוא זה שמביא איתו גם את התאריך, את המקום, את הקייטרינג וכדומה – ולכן הוא שלב משמעותי בהפקת האירוע.

המאמר הבא יציג 4 דברים שצריך לקחת בחשבון כשבוחרים אולם לאירוע >>

סגנון האירוע

ראשית, כשבוחרים אולם אירועים צריך לקחת בחשבון את אופי האירוע ואת התקציב שלכם. האם אתם מעדיפים אירוע בחוץ, אירוע המשלב גן ומקום סגור, אירוע על הים, אירוע סגור לחלוטין? כל השאלות האלו יפנו אתכם לאולמות שונים, ולכן יש לקחת בחשבון את הצרכים והרצונות שלכם. את האולם חשוב לסגור כ4-6 חודשים לפני האירוע, כך שגם תשריינו את המקום וגם יהיה לכם מספיק זמן לתכנן את כל הפרטים הקטנים.

מקום וחניה

דבר נוסף שצריך לקחת בחשבון הוא את מקום האירוע. צריך לשקול בין היתר מאיפה מרבית האורחים מגיעים, ולוודא שהמקום נגיש אליהם. דבר נוסף שצריך לשקול, במיוחד במדינה כמו שלנו, הוא חניה. כדאי לוודא האם לאולם יש חניה צמודה, או האם יש מקום חניה בקירבת מקום. פעמים רבות לאולם האירועים יש הסדרי חניות כאלו או אחרים.

מספר אנשים

משהו חשוב נוסף הוא כמובן מספר המוזמנים. לכל אולם יש כמות מקסימלית של מוזמנים, ואם האירוע כולל קייטרינג (כך שהתשלום הוא פר ארוחה, כמו בחתונות), בדרך כלל תמצאו גם כמות מינימלית של אורחים. לכן, חשוב ליצור רשימה כבר בתחילת ההיערכות לאירוע. היא לא צריכה להיות מדויקת, אך כן לתת לכם איזשהו רעיון לגבי מספר המוזמנים.

שירותים נוספים

לבסוף, לכל אולם אירועים יש כל מיני "שירותים נוספים" שכדאי לקחת בחשבון. למשל, ישנם אולמות עם מטבח צמוד, קייטרינג או לפחות ציוד למטבח, ישנם כאלה המספקים שולחנות וכיסאות, במות, מערכת סאונד וכדומה. כל הדברים האלו יכולים לחסוך כסף רב בהמשך – אז כדאי לבדוק אותם!

כתוב/כתבי תגובה