השכרת ציוד למטבח – כיריים, פלטות, כלי הגשה וכדומה

השכרת ציוד למטבח – כיריים, פלטות, כלי הגשה וכדומה

מארגנים אירוע מאפס, וצריכים לדאוג להשכרת הציוד למטבח? בין אם זה פלטות לשמירה על חום, כלי הגשה אסתטיים או מייחם למים חמים, חשוב לקחת בחשבון את כל הפרטים הקטנים כדי לוודא שכלום לא יחסר באירוע שלכם!

הרשימה הבאה כוללת את כל ציוד המטבח שנמצא במרבית האירועים.

כיריים ופלטות

כיריים ניידים, חשמליים או לא, מאפשרים לנו לבשל בזמן האירוע, וכך להכין אוכל טעים וטרי במהלך האירוע. לחילופין, פלטות מאפשרות לנו לשמור על האוכל שהכנו חם וטרי בזמן שהאורחים לוקחים לעצמם צלחת. לכן, מדובר על ציוד חשוב באירועים, בעיקר כאלו עם בופה.

מחמים ומכונות מיץ

אסור לשכוח לחשוב גם על השתיה. אם אתם מגישים משקאות חמים או מעמידים עמדת קפה/תה, חשוב להשכיר מיחם בו תוכלו לשמור על מים רותחים. המיחמים מגיעים בגדלים שונים, בהתאם למספר המוזמנים. בנוסף, ישנן מכונות מיץ השומרות על המיץ קריר לאורך כל האירוע.

כלי הגשה

כשבוחרים כלי הגשה חשוב לקחת בחשבון כמה דברים – מצד אחד, יש לבחור בכלי הגשה פרקטים שיכילו את כמויות האוכל ויאפשרו לכל אורח למזוג לעצמו בצורה נוחה. כמובן, יש לבחור בכלי הגשה שומרי קור/חום במידת הצורך, בהתאמה למזון. מצד שני, חשוב לבחור בכלי הגשה יפים ומעוצבים, שכן הם נמצאים בחזית האירוע.

כלי הגשה יכולים להיחות ווקים, גריל שולחני, מעמדי קומות לקינוחים, מגשי עץ, קערות פונץ' וכדומה.

מקררים

כדי לשמור על טריות וקירור האוכל לפני האירוע, לפעמים יש צורך לשכור מקררים. מקררים מגיעים בכמה גדלים, בהתאם לצרכים שלכם.

כלים מיוחדים

כלים מיוחדים המיועדים עבור האירוע שלכם יכולים להיות תנורי פיצות, טאבונים, צ'יפסרים, מכונות גלידה, מתקני סחלב ועוד כלים המיועדים למאכלים ומשקאות מסוימים. אם אתם רוצים לשדרג את האירוע שלכם – שווה לשלב כמה כאלו.

מה צריך לדעת על השכרת ציוד למטבח?

הדבר הכי חשוב הוא לוודא שאתם משכירים את הציוד מחברה מקצועית ונחשבת. חשוב שהכלים יגיעו במצב טוב ואיכותי, נקיים, לא תקולים וכאלו שאתם יכולים לסמוך עליהם שיעשו את העבודה באירוע. זכרו שאם המקרר לא עובד, הכיריים לא עובדים, כלי ההגשה מטונפים – כל אלו הם דברים שעשויים לפגום באירוע כולו! לכן, חפשו המלצות ולכו עם האינטואיציה.

כתוב/כתבי תגובה