כסא לכל אירוע – כל האופציות להשכרת כיסאות לאירועים

כסא לכל אירוע – כל האופציות להשכרת כיסאות לאירועים

כשמפיקים אירוע מאפס יש הרבה דברים לחשוב עליהם והרבה דברים לשכור, אבל אחד הדברים החשובים שצריך לתת עליהם את הדעת הוא ללא ספק הכיסאות. בסופו של דבר, אורחים רוצים שיהיה להם נוח, וזה יותר חשוב מהקישוטים או אפילו מהאטרקציות.

כשאתם בוחרים כיסאות לאירוע, חשוב להתאים אותם לאופי האירוע. ישנן כמה אופציות פופולריות:

  • כיסאות פשוטים – לאירועים קלילים, פשוטים ולא מחייבים, אפשר להסתפק בכיסאות פלסטיק פשוטים. חשוב שיהיו נקיים, ועדיף שיהיו עם משענת וללא סדקים ושברים. כדי לשדרג קצת את כיסא הפסלטיק הלבן והפשוט אפשר לשכור כיסאות עץ או מתכת עם עיצוב קצת יותר מכובד.
  • כסאות בר – באירועים קלאסיים ורשמיים ובצמוד לשולחנות קטנים כדאי להצטייד בכסאות בר. אלו יכולים להיות כסאות עץ, כסאות מתכת וכסאות מרופדים. כסאות כאלו מעניקים קלאס לכל אירוע ויוצרים מראה רשמי ומכובד.
  • כסאות נמוכים – כסאות נמוכים מתאימים במיוחד לאירועים קלילים ונוחים. הם מתאימים לאירועי קונספט המשלבים אוהלים בדואים, מחצלות ובמרחבים של טבע, מדבר וים.
  • כורסאות – כורסאות וכיסאות נוחים, מרופדים ומעוצבים מתאימים לאירועים מכובדים, וכמו כן לקבלת פנים בחתונות. אלו מגיעים בצבעים שונים ובריפודים שונים, אבל תמיד טוב לדאוג שהם יהיו איכותיים, נקיים וללא קרעים.

ישנן לא מעט חברות השכרה שישמחו להשכיר לכם כיסאות מכל הסגנונות שיתאימו בדיוק לאירוע שלכם. בין החברות תמצאו את חברת הרמוניה, חברת INGO או חברת בסט רנט.

כתוב/כתבי תגובה