השכרת גדרות לאירועים – מה צריך לקחת בחשבון?

השכרת גדרות לאירועים – מה צריך לקחת בחשבון?

אירועים מסוימים דורשים גדרות הפרדה מסיבות כאלו ואחרות, בין היתר כדי להגדיר את האירוע וכן ליצור הפרדה בין קהל לבמה. הדרך הכי טובה להתמודד עם הצורך הזה היא לשכור גדרות להשכרה, שהן למעשה גדרות זמניות או "מחסומים".

חברות רבות מספקות גדרות איכותיות ובטוחות המאפשרות לקיים את האירוע בבטחה ועל הצד הטוב ביותר. לפני שאתם מזמינים גדרות, חשוב שתדעו מהו הצורך שלכם כדי לדעת להזמין את הגדר המתאימה ביותר עבורכם.

המאמר הבא ינסה להבהיר מה הם הצרכים השונים, וכן על מה צריך להסתכל כשמזמינים גדר.

גדרות להופעות

באירועים גדולים כמו הופעות, הצגות, פסטיבלים, הפגנות ואירועים אשר כוללים במה וכן צפיפות ועומס, יש צורך בגדרות שיפרידו בין הבמה לקהל. גדרות אלו נקראות "מחסומי לחץ". הגדורות מסייעות להפריד בין הקהל לבמה, לתחם את הגבולות וכך לשמור על בטחון המשתתפים.

גדרות לתור

אירועים אחרים דורשים גדרות שיהוו תור וכך ישמרו על תור מסודר לכניסת האירוע, רכישת כרטיסים, שירותים וכדומה. במקרה כזה, ניתן להסתפק באותם גדרות ניקל של הסעיף הקודם, או להיעזר בגדרות סרט או חבל.

גדרות לתיחום

צורך נוסף בגדרות הוא לתחום האירוע, למשל פסטיבלים או אירועים גדולים. הגדרות האלו מאפשרות כניסות מובנות למקום האירוע, שם ניתן להציב אנשי ביטחון. באירועים גדולים ישנה חובה בתיחום האירוע הנדרש להתקהלות המונית. ללא הגדר, לא ניתן לקבל אישור ביטחוני.

התאמת הגדר לאירוע

דבר נוסף שיש לשים עליו את הדעת הוא החומר של הגדר והנראות שלה. כך, למשל, עבור אירועים "רשמיים" ואלגנטים יותר, כמו כנסים, הצגות ואירועים מסוימים, עדיף להיעזר במה שנקרא "עמודי חבלול" – עמודים המחוברים באמצעות סרט או חבל, ויוצרים מראה אלגנטי יותר.

לעומת זאת, כאשר מדובר על אירועים יותר עממיים, כמו אירועי ספורט, הופעות ופסטיבלים, ניתן להיעזר בגדרות ניקל, אלומיניום או ברזל פשוטות שעושות את העבודה מצוין.

כתוב/כתבי תגובה