השכרת ציוד לאירועים: מה הם פתרונות מיזוג אוויר באירועים?

השכרת ציוד לאירועים: מה הם פתרונות מיזוג אוויר באירועים?

אחד החששות הגדולים כשאנחנו מפיקים אירוע בחוץ – מבר מצווה לילד ועד חתונה – הוא שיהיה קר מדי או חם מדי (תלוי בתקופת השנה, כמובן). צריך להגיע מוכנים למקרים כאלו, ולהשכיר ציוד מתאים כדי להתמודד עם מזג אוויר לא נעים. מה הן האופציות שלנו להשכרת ציוד לאירועים? כל הפרטים כאן.

ציוד המתאים לחורף

אם אתם עורכים אירוע בחורף – אפילו בחודשים שאמורים להיות נעימים, כמו אוקטובר או מרץ/אפריל, חשוב לקחת בחשבון שאנחנו עשויים להתקל במזג אוויר קר. לכן, יש לשכור ציוד חימום. יש כמה אופציות לציוד כזה:

  • פטריות חימום – "פטריות" חימום הן גופי חימום שנראים קצת כמו פטריות. בתוך הפטריות נמצא בלון גז עליו מדליקים להבה. החום שהפטריה מפיקה הוא גדול במיוחד, בעיקר עבור אלו שנמצאים תחת הפטריה. הפטריות בעלות עיצוב אלגנטי ולכן מהוות פתרון מצוין לאירועים כמו חתונות.
  • תותח חום – תותחי חימום מחממים חללים גדולים. הם מגיעים במגוון גדלים והספקים, ולרוב פועלים על סולר. תותחי החימום איכותיים ומפיקים חום רב, אך יש להם מראה יותר בולט ופחות אלגנטי.
  • תנור אינפרא אדום – תנורי אינפרא אדום הם תנורים יעלים המנפיקים חום באופן מהיר וישיר. ניתן לתלות אותם באזור האירוע, ולכן הם אינם תופסים מקום. בנוסף, הם בטיחותיים במיוחד ואינם מייבשים.

ציוד המתאים לקיץ

אם אנחנו עורכים אירוע בקיץ אנחנו עשויים להתקל בחום קטלני כמו שהמדינה שלנו יודעת לייצר, ולגרום חוסר נוחות, זיעה ואף כאבי ראש לאורחים. לכן, חשוב להשכיר ציוד קירור ואוורור כדי לוודא שזה לא יקרה, במיוחד אם האירוע נערך בחודשים חמים במיוחד כמו יולי או אוגוסט. יש כמה אופציות לציוד קירור:

  • מאווררים – מאוררים גדולים ועצמתיים שמקררים את האזור ומכניסים אוויר קר לרחבה. חשוב במיוחד בימים חמים.
  • מצננים ניידים -מצננים ניידים מייצרים אוויר קר עד כ-12 מעלות פחות מהטמפרטורה בחוץ. הם מגיעים במכשירים קטנים וניידים שניתן לפזר באזור האירוע.
  • מערפלי מים – מערפלי מים אלו "מאווררים" גדולים המשפריצים רסיסי מים לאוויר, וכך מרעננים ומצננים את האורחים.

כתוב/כתבי תגובה