איזה ציוד כדאי לשכור למסיבת בר מצווה/בת מצווה?

איזה ציוד כדאי לשכור למסיבת בר מצווה/בת מצווה?

מפיקים אירוע בר/בת מצווה לילד/ה שלכם? בטח כבר הבנתם שיש הרבה דברים לחשוב עליהם בתכנון החגיגה, אבל אחד הדברים שאסור לפספס הוא את כל האטרקציות והאביזרים שהופכים את האירוע לאירוע בלתי נשכח, שהחוגגים יזכרו כל החיים.

איך עושים את זה? המאמר הבא יעזור לכם להבין אילו דברים כדאי לכם לשכור לקראת החגיגה>>

שולחנות משחק ועמדות מולטימדיה

אחת האטרקציות הפופולריות בחגיגות בר/מת מצווה היא שולחנות משחק ועמדות מולטימדיה. אלו יכולים להיות שולחנות פוסבול, הוקי אוויר, פינג פונג, סנוקר וכדומה, ועמדות מולטימדיה כמו סוני-פלייסטיישן, אקס בוקס, עמדות מציאות מדומה ושטיח ריקודים. העמדות האלו מוסיפות הרבה כיף והנאה לחגיגה, בעיקר לבני הגיל הצעיר (אבל גם למבוגרים שבחבורה!) את העמדות האלו אפשר לשכור מחברות השכרה שונות.

מקרן ומסך

דבר נוסף שמרבים לשכור לפני חגיגות בר/בת מצווה הוא מקרן ומסך להקרנת סרט הבר/בת מצווה. לעתים אנחנו משקיעים זמן ממושך בצילום ועריכת הסרטון המושלם אבל בסוף שוכחים לחשוב על הדבר החשו ביותר – הדרך לצפות בסרט! הכניסו מיד את השכרת המקרן לרשימת ה-To Do List. אחד האתרים המובילים להשכרת מקרן ומסך לבר מצווה הוא האתר הזה.

דוכני מזון

דרך נוספת לשדרג את החגיגות היא באמצעות דוכני מזון מקוריים. ניתן להשכיר דוכני מזון כמו מכונות צמר-גפן מתוק, וופל בלגי, צ'ורוס, פופקורן, מפלי שוקולד ונקניקיות. הדוכנים מוסיפים תחושה של פסטיבל אמיתי, ומספקים אוכל שילדים באמת אוהבים. מחפשים השכרת דוכני מזון? האתר הזה יכול לעזור.

יוצרי אווירה

לבסוף, יש כמה אביזרים שניתן לשכור שמוסיפים עוד קצת ייחוד למסיבה והכי חשוב יוצרים אווירה והרבה שמח. אלו הם, למשל, תותחי עשן, תותחי קצף ומכונת בועות סבון. תוכלו למצוא כאן כמה אופציות מעניינות ליוצרי אווירה.

כתוב/כתבי תגובה