פינות ישיבה מיוחדות לאירועים ומסיבות – כל הסוגים

פינות ישיבה מיוחדות לאירועים ומסיבות – כל הסוגים

עורכים אירוע בחוץ? אחד הדברים שצריך לקחת בחשבון הוא השכרת פינות ישיבה. פינות ישיבה הן חלק אינטגרלי מהאירוע, המשפיע רבות הן על הנוחות של האורחים והן על האווירה. לכן, כשבוחרים פינות ישיבה צריך לקחת בחשבון איזה סוג של "וייב" אתם רוצים באירוע.

המאמר הבא יציג שלושה סוגי אירועים עיקריים ואלו פינות ישיבה מתאימות לכל אחד מהם >>

אירוע שאנטי

אם אתם מחפשים אווירה רגועה, קלילה ונינוחה, אתם כנראה מחפשים אחר מערכות ישיבה צבעוניות, גמישות ונוחות. כך, למשל, תוכלו ללכת על סגנון "בדואי" או "זולה", המכיל כריות צבעוניות, פופים, ריהוט בדואי, ספסלי עץ ואפילו ערסלים. כל אלו יעניקו לאירוע טאץ' קליל ורגוע.

יש לא מעט מקומות להשכרת ציוד מהסוג הזה, כמו למשל כיפלנד.

אירוע בחוף

אם אתם מתכננים אירוע בחוף, חשוב להצטייד במחצלות גדולות, שמשיות ושולחנות קפה נמוכים שיתגברו על ה"חסרונות" של החוף, כמו חול ושמש. אירוע בחוף יכול ללכת לשני כיוונים: מצד אחד אירוע נינוח ורגוע בסגנון זולה, ומצד שני אירוע קלאסי ומעונב עם כריות לבנות, כיסאות בר גבוהים ואף ספות וספסלים.

האתר הזה הוא מקום טוב למצוא בו את שתי האופציות להשכרת פינות ישיבה בחוף.

אירוע קלאסי

בקיצוניות השניה מגיעים האירועים המעונבים והקלאסיים, כמו למשל חתונות, מסיבות קוקטייל ואירועים עסקיים בפנים או בחוץ. במקרים כאלו אתם בטח מחפשים אחר שולחנות וכיסאות בר גבוהים, הדומים אלגנטיים, ריהוט עץ או ברזל יוקרתיים וכריות לבנות צחורות. כל אלו יספקו לאירוע טאץ' אלגנטי וקלאסי, ויהפכו את האווירה ליוקרתית וחשובה.

כאן תמצאו בין היתר השכרת ריהוט יוקרתי לאירועים, כמו חתונות.

חברת השכרה מקצועית

לא משנה איזה סוג אירוע אתם עורכים ואיזה סגנון של רהיטים תשכרו, חשוב לבחור בחברה מקצועית. גם פינות ישיבה בסגנון "זולה" צריכות להיות נקיות, מתוחזקות היטב ונעימות לאורחים. בחרו בחברה מקצועית וותיקה – אפשר לקרוא ביקורות באינטרנט או להתייעץ עם מכרים ומשפחה!

כתוב/כתבי תגובה