איך תבחרו חברת השכרה שתתאים לכם? 6 טיפים מנצחים

איך תבחרו חברת השכרה שתתאים לכם? 6 טיפים מנצחים

מתכננים אירוע, ולחוצים משלב בחירת הספקים? הטיפים הבאים יעזרו לכם לבחור חברת השכרה שתתאים בדיוק לצרכים שלכם ולא תאכזב אתכם, בין אם אתם מחפשים השכרת מערכות ישיבה, ציוד אוכל, גנרטורים, הגברה ועוד!

ביקורות

נסו לחפש באינטרנט אחר ביקורות, וכמובן, תמיד קחו בעירבון מוגבל ביקורות טובות מדי שעלולות להיות מזויפות. חפשו ביקורות בגוגל אך גם בעמודי הפייסבוק, ובדקו על מה נוטים להתלונן ומה המחמאות העיקריות. לפעמים חלק מהתלונות הן מאוד קטנוניות. טוב להסתכל גם על התגובות של בתי העסק – האם הם תוקפים בחזרה את המתלוננים? האם הם לוקחים יפה ביקורת בונה?

צרכים ומוצרים

בדקו לעומק מה מציעה חברת ההשכרה, והאם זה מתאים לצרכים שלכם. האם החברה מציעה כל מה שאתם מחפשים? האם יש להם את כל הציוד הדרוש? בקרו במקום ובדקו את הציוד, וכן בדקו את רמת הניקיון ואיכות המוצרים.

המלצות

תמיד טוב לבקש המלצות מאנשים מנוסים. חברים ומשפחה יוכלו לעזור לכם לבחור בחברה או לחילופין להתרחק ממנה. מקור ראשון הוא תמיד עדיף על פני המלצות עמומות באינטרנט, אז תמיד כדאי להתייעץ!

שירות לקוחות

צרו קשר עם החברה, עם נציגיה, בקרו במקום וכו' וקבלו רושם ראשוני. בדרך כלל, תוך זמן קצר אנחנו יודעים האם נחמד ונעים לנו או שהשירות לא לטעמנו. זהו חלק חשוב, שכן הנציגים הם הקשר הראשי שלכם עם החברה ואתם צריכים להרגיש בנוח ליצור איתם קשר.

מה כלול בחבילה?

לפני שאתם חותמים על משהו, וודאו שאתם יודעים באמת על מה אתם חותמים ומה כלול בחבילה עד לפרטים הקטנים. הסתכלו גם על היבטים אחרים כמו דמי ביטול, התקנה וכדומה.

מחיר

כמובן, המחיר משחק גם הוא תפקיד. המחיר צריך להיות תחרותי, אך לא נמוך ומחשיד מדי וכמובן גם לא גבוה מדי. בקשו הצעות מחיר מכמה חברות ונסו להשוות ביניהן.

כתוב/כתבי תגובה