השכרת במות לאירועים – כל מה שאתם צריכים לדעת

השכרת במות לאירועים – כל מה שאתם צריכים לדעת

במות הן חלק חשוב באירועים רבים, בעיקר כשמדובר על הופעות, טקסים, קריוקי ותצוגות. במה היא עיקר האירוע, והיא צריכה להיות יציבה, בטיחותית ומרשימה – בהתאם לצרכי האירוע.

לפני שאתם שוכרים במה, יש לקחת בחשבון את הפרמטרים הבאים:

סוג הבמה

במות משתנות זו מזו לפי הצרכים שלכם, לפי גודל הבמה, הגובה, הנראות, העומס בו עליה לעמוד, העיצוב וכדומה. ישנן במות שמשמשות רחבת ריקודים ועליהן להיות גדולות ולשאת בעומס רב, ישנן במות לצורך טקסים ואירועי קריוקי וישנן במות שצריכות להיות קטנות ולספק הגבהה לנגנים/זמרים, וכמובן יש תצוגות אופנה, חתונה וכדומה. במות יכולות להיות ריבועיות אך ישנן גם במות עגולות, מסתובבות, שטוחות, מוגבהות ועוד. הדבר הראשון שעליכם להחליט הוא מהו סוג הבמה ואיזה צורך היא צריכה למלא.

בטיחות

דבר חשוב שצריך לתת עליו את הדעת הוא בטיחות. חייבים לבחור בחברה איכותית ובבמה איכותית מחומרים חזקים שעומדת בתקנים, אחרת האירוע עשוי להסתיים באסון. במות הם מסוג הדברים שאסור להתפשר עליהם. אם מדובר על במה גבוהה (מעל 60 ס"מ) עליכם לקבל אישור ממהנדס.

צוות מקצועי

אל תרכיבו את הבמה בעצמכם. בחרו חברה עם צוות מקצועי, שתגיע להרכיב את הבמה מספיק זמן לפני האירוע ולפרק אותה לאחר מכן. חשוב לבחור בחברה עם המלצות, כזו שלא תאכזב אתכם ביום האירוע ותהייה מקצועית, ידידותית ואיכותית.

חברות להשכרת במות

תוכלו לפנות לחברות מקצועיות ומוכרות כמו מונדו במות, ingo או בבמות.

כתוב/כתבי תגובה