המדריך המלא להשכרת גנרטורים לאירועים ומסיבות

המדריך המלא להשכרת גנרטורים לאירועים ומסיבות

אירועים, הופעות מסיבות ואפילו חתונות בטבע הפכו לטרנד בשנים האחרונות, והגבירו את הצורך בהשכרת גנרטורים. גנרטורים מספקים לנו חשמל גם במקומות ללא תשתית חשמל – כמו טבע, פארקים, חופים וכדומה – ומאפשרים לנו לחבר תאורה, מוזיקה, הגברה, מיזוג ומכשירי חשמל.

המדריך הבא יעזור לכם להבין על מה צריך להסתכל לפני ששוכרים גנרטור >

סוגים ומטרות

גנרטורים מגיעים במגוון של סוגים, בהתאם לאירוע שלכם. אירוע של כמה שעות לא זקוק לאותו גנרטור של טיול של מספר ימים. יכול להיות שתסתפקו בגנרטור נייד ויכול להיות שתזדקקו להובלה. ישנם גנרטורים קצת יותר "ירוקים", הפולטים פחות זיהום וכן רועשים פחות. בנוסף, אולי יש תשתית חשמל במקום, אבל אתם מעדיפים להצטייד גם בגנרטור חירום כדי להימנע ממצבים לא נעימים. ברגע שאתם יודעים מהי המטרה שלכם, תוכלו לעבור לשלב החשוב הבא – הגודל.

גודל

אחד הדברים שצריך לקחת בחשבון כשבוחרים גנרטור לאירוע הוא גודל הגנרטור הדרוש. גנרטורים מגיעים במגוון גדלים – מקטנים במיוחד, ניידים וקלים, ועד גדולים, כבדים ומלאי עוצמה. באופן טבעי, גנרטורים קטנים מפיקים פחות וואטס מגדולים, ואתם צריכים להחליט מה הגודל המתאים לאירוע שלכם כך שמצד אחד לא תשלמו יותר מהדרוש, ומצד שני החשמל לא יפסיק באמצע האירוע (פאדיחה!).

ערכו רשימה של כל המכשירים החשמליים באירוע וכמה וואטס הם דורשים, ונסו להעריך כמה זמן יארוך האירוע. לבסוף, התייעצו עם חברות ההשכרה השונות כדי להתאים גנרטור המתאים לכם. תמיד בחרו בגנרטור עם קצת יותר תפוקה ממה שאתם מעריכים.

דלק

גנרטורים פועלים על בנזין או דיזל. רוב הגנרטורים הקטנים פועלים על בנזין, בעוד הגנרטורים הגדולים יותר משתמשים בדיזל. גנרטורים העושים שימוש בדיזל עשויים להפיק תפוקת חשמל טובה יותר, אבל כמובן צריך לקחת בחשבון שדיזל יקר יותר.

חברת ההשכרה

חשוב לבחור בחברת השכרה מקצועית וותיקה בתחומה, שתדע גם להתאים לכם גנרטור שמתאים בדיוק לצרכים שלכם, וגם תטפל בכל המסביב בקלות ובפשטות. חשוב לבחור בחברה עם שירות של 24/7, למקרה של תקלות או שאלות חשובות. אל תלכו רק על המחיר הזול ביותר בשוק, כי האיכות פה משחקת תפקיד חשוב שכל האירוע שלכם מתבסס עליו.

בטיחות

כל הגנרטורים צריכים להיות בטיחותיים, אבל יש כאלו עם יותר פיצ'רים מאחרים. למשל, חלק מהגנרטורים כוללים פיצ'רים המגינים מפני התחשמלות כשהם מזהים דליפה. בנוסף, חלק מהגנרטורים כבים באופן אוטומטי כשהדלק מתחיל להיגמר או כשהעומס הופך להיות מוגזם, כדי למנוע נזק למכשיר.

כתוב/כתבי תגובה